درباره ما

نوین تک یک شتابدهنده تخصصی کسب و کار های نوپا در حوزه های فین تک، اینترنت اشیاء، بازی سازی و تجارت الکترونیک است، هدفش کمک به تحقق رویاهای افرادی است که با تمام توان خود حاضرند برای تحقق رویایشان تلاش کنند.

در هر سال تنها دو فراخوان ثبت نام برای 2 چرخه شتابدهی که هر کدام فرایند 26 هفته ای را در بر میگیرد ،منتشر میشود و تیم های جذب شده در این فرایند تجربه هایی نظیر كارگاه‌ها، رويدادها، جلسات مشاوره، جلسات انتقال تجربيات، و رویداد ارایه به سرمايه گذاران، را بدست می‌آورند.
در حال حاضر تمرکز شتابدهنده نوین تک در حوزه های تکنولوژی مالی، اینترنت اشیاء، تجارت الکترونیک و بازی سازی است.
برگزاری رویدادهای کارافرینانه، مربیگری تخصصی و همچنین همراهی گام به گام در مراحل پیش روی تیمهای راه یافته تا مرحله رشد و حضور در بازار به همراه سرمایه گذاری بذری و فضای کار اشتراکی تسهیلاتی است که نوین تک برای تیم های راه یافته به هر چرخه شتابدهی در نظر میگیرد.

سرمایه گذار

پرداخت نوین آرین :

شرکت پرداخت نوین آرین از سال 1385 به عنوان یکی از شرکت های پیشگام حوزه پرداخت با تیمی متشکل از 200 نیروی ستادی، 33 نمایندگی و بیش از 700 نیروی پشتیانی شروع به فعالیت کرد .
در ابتدای سال 1396 خانواده نوین با تاسیس شرکت های اقماری به نام های نوین تک ، مرکز تماس نوین ، صدرآوین و نوین تل نوید اتفاقی تازه در حوزه پرداخت الکترونیک را داده است

اعضاء هیات مدیره


تیم اجرایی نوین تک